wynajęcie samochodu za granicą i w republice czeskiej

Zabezpieczymy klientom wynajęcie samochodu za granicą z zniżką ceny.

Podróżując za granice u klienta powstanie potrzeba zabiezpieczyć wynajęcie samochodu tanio. Skorzystajcie z usług i wygód, które oferujemy naszym klientom. Wynajęcie samochodu z zniżkami akcyjnymi państwu zaoferujemy bądź na podstawie żądania telefonicznego lub e-mailem, ewentualnie państwo mogą wybierać najwygodniejsze wynajęcie samochodu z naszej online oferty, którą dla państwa przygotowaliśmy.

Wynajęcie samochodu za granicą jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem, jak ruszać się w destinacji bez ograniczeń, bez niezbędności wyszukiwania innego transportu. W ten sposób można obniżyć koszty transportu i również oszczędzić czas. Współpracujemy z grupą największych, najbardziej popularnych i sprawdzonych wypożyczalni samochodów, które mają przedstawicielstwa handlowe w większości państw świata:

  • wypożyczalnia samochodów Alamo
  • wypożyczalnia samochodów Avis
  • wypożyczalnia samochodów Budget
  • wypożyczalnia samochodów Dollar
  • wypożyczalnia samochodów Europcar
  • wypożyczalnia samochodów Hertz
  • wypożyczalnia samochodów National
  • wypożyczalnia samochodów Thrifty
  • i inne

Nasza oferta zawiera dziesięciotysięczną liczbę samochodów, które klient może odebrać na więcej niż 6.000 lokatach dookoła świata. Dzięki dużym odbiorom usług od wypożyczalni samochodów możemy naszym klientom zaoferować ciekawe obniżki. Kombinując wariabilnej oferty wypożyczalni samochodów i ciekawe obniżki za wynajęcie samochodu możecie osiągnąć najtańsze wynajęcie samochodu oraz najlepsze warunki dla wynajęcia.

Dla zainteresowanych w wynajęciu samochodu poza granicą przytaczamy ogólne reguły, które mogą różnić się w zależności od lokalnych warunków rynków. Chodzi o sprawy minimalnego wieku kierowcy, który po większej części państw sięga 21 lat, oraz postulat na posiadanie prawa jazdy, przynajmniej w ciągu jednego roku.

Ofertę na wynajęcie samochodu za granicą chętnie państwu opracujemy na podstawie pańskiej specyfikacji. Samochód klient może rezerwowań też online. Dostępność samochodów w ciągu roku odłega zmianom, dla tego zlecamy wykonać rezerwację co jak najwcześniej. Nasz partner oferuje gwarancję najniższych cen. Współpraca z dostawcami jest ciągła, staramy się zabezpieczyć klientom optymalne warunki.

O ile nie odnaleźli państwo odpowiedni samochód, lub powstała potrzeba pomocy z usługami dodatnimi (GPS / drugi kierowca / siedzenie dziecienca itp.), prosimy kontaktować nas telefonicznie na numer +420 596 123 456 lub skierować do nas wymaganie na e-mail: info@svet-letenek.cz.

Chętnie przygotowimy też następne usługi dla pańskiej podróży (tanie bilety lotnicze, kwaterowanie itp.). Prosimy nas kontaktować też w przypadku, kiedy wybraliście sobie odpowiedni samochód, lecz nie chcecie wykonywać opłatę kartą bankową poprzez internet. Chętnie państwu zaoferujemy inne możliwości opłaty.

Dziękujemy, że korzystacie z usług spółki handlowej SVĚT LETENEK®.