jak kupić tanie bilety lotnicze

5 zaleceń dla taniego i głównie bezpiecznego podróżowania

1. planujcie kupno biletu lotniczego co najwcześniej

Pojęcie “last minute” w transporcie lotniczym nie istnieje. Czym więcej zbliża się data wylotu, tym koszty za bilet lotniczy eskalują. Dla tego nie zostawiajcie gonienie za biletami lotniczymi na ostatnią chwilę – nie jest to warte dodatniego wysiłku.

Najtańsze są “first minute” bilety lotnicze - wystawiane są kilka miesięcy do wylotu. Niestety, takich biletów jest w momencie ogłoszenia bonifikaty tylko ograniczona liczba. Kto zdąży rezerwować swoje bilety wzeszniej ten potem lata do świata najtaniej. I o to chodzi.

2. wybierajcie swojego „dozorcę”

Nie powinniśmy brać urlop w pracy, żeby czuwać nad ofertami zniżkowymi wszystkich aerolinii, i to przez 24 godzin codziennie. To inni zabepieczają taki nadzór. Klienci tylko powinni wybrać wiarygodne źródło profesjonalnej informacji.

I jak to poznać? Może tak, że nie rachuje się klientom żadnych skrytych kosztów. Że oprócz FAQ pytań jest dostawca zdolny odpowiedzi nawet na inne pytania. Że oprócz webu posiada też swoje skutecne „kamienne“ biuro. Że dostawca z klientami zawsze postępuje fair.

3. KLIENCI – NIE PŁAĆCIE NIC DODATKOWO

Nie wierzcie obietnicom biletów lotniczych z magicznymi zniżkami nawet o 90 % - takie terno się zwykłe nieładnie podroży się. Musimy też być pewni, że przytaczane koszty za bilet są istotne i definitywne. Nie zawsze jest to oczywiste z oferty.

Nasz web żadne “koszty dodatkowe” nie zalicza. W naszym biuro nie płaci się nawet za rezerwację biletu lotnizego – rezerwację przeprowadzamy bezpłatnie. Tak, też jesteśmy przekonani, że to powinna być oczywistość (no nie każdy sprzedawca zachowuje się w taki sposób).

4. SPRAWDZAJCIE BEZPIECZEŃSTWO OPŁATY

Opłata kartą bankową jest wygodna, lecz zawsze przechodzi poprzez jakąś trzecią stronę. Dla tego założyliśmy rachunki w wszystkich głównych bankach – i bilet lotniczy może klient zapłacić też pośrednictwem transferu bankowego lub wkładu bezpośrednio z pańskiego rachunku. Zabezpieczenie sięga 100% i jest wykonywane bez pośredników.

Nie zmuszamy klientów do opłaty kartą też z innego powodu. Życzymy sobie, żeby klient mógł rezerwować sobie bilet lotniczy natychmiastowo, w momencie pojawienia się świetnej zniżki – lecz żeby mieć potem jeszcze czas dyskutować swoje plany podróży w domu, w pracy, lub z przyjaciólmi.

5. PAMIĘTAJCIE O NASTĘPUJĄCYCH SPRAWACH

Nie zawsze ten najtańszy bilet lotniczy jest też tą najlepszą opcją. Klienci mogą oszczągność u konkurencji kilka setek … lecz potem można się modlić, żeby nie powstała potrzeba zmiany lotu łub nie “ zapomnieć” na wizę.

W cenie naszego biletu lotniczego jest zawarty serwis nie mający konkurencji. Zawsze poradzimy na co warte stężyć. Zabezpieczymy nawet kwaterowanie, lub wynajęcie samochodu. Pomożemy w momencie, kiedy klienci spotykają się w podróży z problemami. Więc, nigdy nie pozostawimy klientów ich własnemu losowi.Potrafią wszystko to same też inni sprzedawcy biletów lotniczych?

Popatrzcie na nasze oferty akcyjne biletów ostatnich dni!Najczęstotliwsze pytania - FAQ

O ile nie jest odpowiedź na pańskie pytanie zapisana tutaj, z pewnością ową odpowiedź otrzymacie na naszym telefonie numer +420 596 123 456 lub e-mailu letenky@svet-letenek.cz.


Q: Jak dowiedzieć się, że rezerwacja biletu lotniczego została wykonana z sukcesem?

A: W razie, kiedy w kroku ostatnim postępowania rezerwacyjnego państwo zapiszą na przykład błąd maszynowy przy wypełnianiu nazwiska podróżujących, kontakt na klienta (telefon + e-mail), państwo wybierają sposób opłaty i naciśnie się na klawisz STWIERDZIĆ, wtedy dochodzi do wykonania rezerwacji biletu lotniczego. Pokaże się kod rezerwacji i data, do której powinniście bilet/bilety zapłacić. Zarazem państwo otrzymają na adres e-mailowy kwitancję o wykonaniu rezerwacji biletu lotniczego. W nim będą wszystkie szczegóły pańskiej rezerwacji, opisanie drogi zamówionego lotu oraz kontakty na filii spółki handlowej SVĚT LETENEK®.

Q: Na co dbać podczas wykonywania rezerwacji?

A: Największą uwagę trzeba poświęcić zapisaniu poprawnie imię i nazwiska – dane powinne zostać te same, jakie przytoczono w pańskim paszporcie lub dokumentach pasażera, z którymi będą państwo podróżować (imię włącznie z drugimi imionami z matryki chrztu powinne być zgodne).

Q: Pod jakimi warunkami można bilet lotniczy zwrócić lub przeprowadzić zmianę dnia lotu? Jak powinienem postępować?

A: W momencie wyboru biletu lotniczego można zacisnąć odnośnik warunki taryfowe, w którym są warunki zmian oraz storna przytoczone. O ile państwo wykonają rezerwację biletu lotniczego i nie jesteście pewni, pod jakimi warunkami można w bilecie lotniczym zrobić poprawkę czy zmianę, lub stornować, prosimy nas kontaktować na numerze telefonu +420 596 123 456, lub na adres e-mailowy: letenky@svet-letenek.cz. Warunki naszym klientom chętnie natychmiastowo przekażemy.

Q: Co zrobić kiedy zrobimy w rezerwacji pomyłkę?

A: Prosimy natychmiastowo nas kontaktować i wspólnie popróbujemy powstałą sytuację rozwiązać.

Q: Czy jest termin opłaty ostateczny?

A: Termin opłaty rezerwacji i wystawienia biletu lotniczego jest ustalony warunkami spółek lotniczych, dla tego powinniśmy to respektować. Więc, o ile jest termin wystawienia dany, musi zostać dotrzymany. W niektórych przypadkach możemy zabezpieczyć odroczenie terminu wystawienia biletu lotniczego. Dla tego jest konieczna zgoda spółki lotniczej. Więc, o ile jest państwo zainteresowane na odroczeniu terminu wystawienia pańskiego biletu lotniczego, prosimy nas kontaktować.

Q: Czy jest cena biletu lotniczego, ogłoszona w momencie dokonania rezerwacji definitywna?

A: Tak, ceny biletów lotniczych ogłoszone w naszym wyszukiwaczu są definitywne i zawierają wszystkie opłaty, dodatek cenowy za paliwo, włącznie z taksami lotniskowymi. Klienci nie powinni obawiać się żadnych skrytych opłat, które niektórzy sprzedawcy biletów lotniczych zaliczają.

Q: Pragniemy lecieć jako grupa podróżników, jak trzeba postępować?

A: Rezerwacji grupowe biletów lotniczych kierują się specjalnymi regułami i nie zawsze bywa tak, że większa liczba podróżników jest gwarantowana niższą cenę. Rezerwacja biletów lotniczych dla grup. powinna być zawsze konsultowana z nami. Zaoferujemy klientom najlepsze warunki, respektujemy zarazem ich potrzeby indywidulne. Jeżeli państwo planujecie podróż grupie (ponad 10 podróżników), prosimy kontaktować nasz numer telefonu +420 596 123 456, lub e-mailu: letenky@svet-letenek.cz.

Q: W jaki sposób ustała się dopuszczana waga bagaży, którą mogę brać ze sobą?

A: Dopuszczalny limit wagi bagaży jest wydrukowany na bilecie lotniczym. Bilet lotniczy klienta zawiera też inne poważne informacje, które może klient potrzebować.

Q: W jakim formacie otrzymam bilet lotniczy?

A: Na dziś dzień stosują się tylko bilety lotnicze elekroniczne. Wystarczy, kiedy klient swój elektroniczny bilet lotniczy wydrukuje , który będzie przesłany na jego e-mail. W przypadku jakich kolwiek pytań prosimy kontaktujcie nas numerze telefonu +420 596 123 456, lub e-mail adresu: letenky@svet-letenek.cz. Chętnie państwu pomożemy.

Q: Co są loty charterowe i jak taki bilet lotniczy uzyskać?

A: Charterowe loty są lotami do ulubionych destinacji w Europie i świecie wygodne cenowie Korzystają z nich przedewszystkim klienci biur turystycznych w ramach konwencyjnego pakietu usług turystycznych, kombinowanego z kwaterowaniem.

Charterowe bilety lotnicze mogą klienci uzyskać w taki sposób, że nas będą kontaktować na numerze telefonu +420 596 123 456 lub drogą e-mailu: letenky@svet-letenek.cz. Chętnie państwu zabezpieczymy charterowe bilety lotnicze.

Q: Są charterowe bilety lotnicze więcej wygodne?

A: Charterowe transporty musi każdy podróżnik osądzić sam. Cena może być trochę niższa, lecz linii charterowe w większości przypadków latają mimo główne porty lotnicze. Następną niewygodą jest fakt, że termin lotu charterowego może podłegać zmianom nawet o kilka godzin. Biuro turystyczne, które organizuje daną wycieczkę rozwiązuje taką zmianę przez organizowanie zwózki na lotnisko.

Kiedy klient posiada tylko charterowy bilet lotniczy, musi ewentualną zmianę odlotu przewidzieć sam. W razie interesu o bilet charterowy wybierzecie sobie lot, który odpowiada klientowi terminem, destinacją i ceną. Następnie prosimy kontaktować nas na telefonu numer +420 596 123 456 lub na e-mailu: letenky@svet-letenek.cz i pracownicy naszego biuro będą się vám państwu poświęcać i rozwiązywali wszystkie szczegół y.