tanie kwaterowanie – hotele oraz pensjonaty

Szukać hotele

Podczas podróży po Republice Czeskiej lub do zagranicza mogą klienci łatwo zabezpieczyć sobie kwaterowanie, doskonałe zgodne z ich wyobrażeniami. Preferujecie raczej tanie kwaterowanie w pensjonacie, lub hotel luksusowy w centrum metropoli? Dzięki współpracy z największym pośrednikiem kwaterowania na świecie można wybrać sobie dokładnie to, co państwu najwięcej odpowiada. Wystarczy skorzystać z przygotowanego formularza.

Vybierać można z więcej niż 847.000 możliwości kwaterowania typu:

  • Hotel 5 gwiazdkowy
  • Hotel 4 gwiazdkowy
  • Hotel 3 gwiazdkowy
  • Hotel 2 gwiazdkowy
  • Hotel 1 gwiazdkowy
  • Penjsonat
  • Hostel
  • Botel
  • Łóżko i śniadanie - bed and breakfast (B&B)

Zawsze klientom oferujemy najwygodniejsze kwaterowanie, które dla swojej podróży potrzebują. O ile pastwo nie dają sobie rady z wyszukiwaniem hotelu w internecie lub z powodu bezpieczeństwa klient nie życzy sobie wykonać opłatę poprzez kartę bankową, można powierzyć podróż do rąk profesionalów. Na co dzień zabezpiczamy klientom tanie kwaterowanie dookoła całego świata, tanie bilety lotnicze, wynajęcie samochodu oraz następne usługi.

Opłatę za wyświadczane usługi wykonuje się w Republice Czeskiej i w czeskich koronach. To preferują głównie ci klienci, którzy nie lubią podróżować z wielką gotówką i nie chcą do obcych rąk pożyczać kartę płatniczą z powodu ryzyka jej nadużycia. Przytoczony sposób opłaty jest optymalny też dla firm lub innych instytucji. Mianowana usługa nie jest dostępna w online reżymie. W przypadku organizacji kwaterowania drogą z góry płaconego vouchera, prosimy państwo kontaktować nas bezpośrednio.

Dziękując dużej wariabilicie partnerów oferujemy bardzo wygodne ceny kwaterowania. Typ i wyposażenie wybranego kwaterowania zawsze dostosujemy do specyficznych życzeń podróżników. Nasza oferta zawiera ponad milion możliwości, z których wybierze sobie rzeczywiście każdy. Pomimo oferty standardowej możemy zabezpieczyć też kwaterowanie w małych hotelikach i pensjonatach, które nie są dla nas stronami handlowymi lub częściami globalnych kontraktów.

Prosimy przekazać nam pańską specyfikacje kwaterowania i o resztę postaramy się my. Jesteśmy gotowi pomocy państwu też w ramach organizacji kwaterowania dla grup klientów, delegacji, obozów, organizujemy przeprowadzenie teambuildingów, itp. W swojej specyfikacji mogą państwo przytoczyć szczegółów dotyczących destinacji, stolowania i wyżywienia lub wyposażenia (basen / internet / klimatyzacjae / sauna, itp.)

Kontaktujcie nas prosimy na numerze telefonu +420 569 123 456 lub poprzez e-mail info@svet-letenek.cz